Truck Shop

Dlouholeté zkušenosti

Dlouholeté zkušenosti

Široký sortiment

Široký sortiment

Rychlá expedice

Rychlá expedice

 

Společnost PREKOS E-SHOP je specializovaný e-shop, který se zabývá prodejem autodoplňků a náhradních dílů pro nákladní vozy.

 

Ohledně doplňků jsme odborníci na slovo vzatí, je to naše specializace. Dobře víme, že spokojený řidič je pro truck to nejdůležitější. Stolky, poličky, potahy, autokoberce či záclonky na všechny značky trucků Vám doladíme na míru, dle Vašeho přání a samozřejmě typu auta. Stačí si jen vybrat z naší pestré nabídky.

 

„Náhradní díl vyhledáme podle VIN“ – DAF, IVECO, MAN, MERCEDES, RENAULT, SCANIA, VOLVO. Brzdové válce/destičky/kotouče, startéry, zrcátka atd…není problém sehnat, stačí nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo jak je Vám libo.

 

Vaše objednávky se snažíme vyřizovat v co nejkratší lhůtě.

Co se týče dopravy zboží máme na výběr ze tří dopravců, kdy si můžete zboží nechat poslat přímo domů, na pobočku pošty, do balíkovny nebo zásilkovny.

Platba je možná na dobírku, bankovním převodem nebo kartou on-line.

 

Pokud si chcete zboží vyzvednout osobně v naší kamenné prodejně v Chlebovicích u Frýdku-Místku, tak samozřejmě můžete a my Vás rádi přivítáme. Přímo u nás můžete platit hotově nebo také kartou.

 

Jestliže náhradní díl či doplněk na našich stránkách nenajdete, neváhejte se nám ozvat. Uděláme vše pro to, abychom Vaše přání splnili. Odborně proškolený kolektiv Vám velice děkuje a těší se na naší spolupráci.

 

Adam, Katka a Hanka.

 

Veškeré kontakty naleznete zde.

 

Navštivte nás na adrese:

Příborská 259

739 42 Frýdek - Místek

49.66007 N, 18.27520 E

tel: +420 606 851 648

 

Otevírací doba:

Po-Pá 8:00 - 16:00