Truck Shop

Dlouholeté zkušenosti

Dlouholeté zkušenost

Široký sortiment

Široký sortiment

Rychlá expedice

Rychlá expedice

 

Společnost PREKOS ATS s. r. o. se zabývá celou škálou činností, mezi nejdůležitější ale patří prodej náhradních dílů a autodoplňků pro nákladní vozy. Jsme firma, která se již přes dvacet let stará o dobrou kondici Vašeho vozidla. Na počátku jsme se zabývali velkoobchodním prodejem náhradních dílů na nákladní vozidla značek TATRA, AVIA a LIAZ. Poté jsme do našeho sortimentu přidali také náhradní díly na zahraniční vozidla.

Nyní v naší nabídce naleznete kompletní sortiment dílů pro vozidla značek VOLVO, DAF, SCANIA, MERCEDES, IVECO, RENAULT, MAN a také přívěsy a návěsy značek PANAV, BPW a SAF.

 

Ohledně palivových nádrží, jsme odborníci na slovo vzatí, je to naše specializace a jsme výhradním dovozcem nádrží firmy ATEX pro Českou republiku. Taktéž patříme k oficiálním partnerům značky DINEX, která se zabývá výfukovými systémy.

 

Rozšířili jsme nabídku truck doplňků, protože dobře víme, že spokojený řidič je pro truck to nejdůležitější. Stolky, poličky, potahy, autokoberce či záclonky na všechny značky trucků Vám doladíme na míru, dle Vašeho přání a samozřejmě typu auta. Stačí si jen vybrat z naší pestré nabídky.

 

Jestliže náhradní díl či doplněk na našich stránkách nenajdete, neváhejte nám zavolat, napsat nebo nás přímo navštívit. Uděláme vše pro to, abychom Vaše přání splnili.

 

Odborně proškolený kolektiv našich zaměstnanců Vás rád přivítá a poradí v kamenné prodejně v Zelinkovicích u Frýdku-Místku.

 

Veškeré kontakty naleznete zde.

 

Navštivte nás na adrese:

Zelinkovice 38

739 42 Frýdek - Místek

49.6640483N, 18.2937928E

tel: +420 558 621 123

 

Otevírací doba:

Po-Pá 8:00 - 16:30

 
prodejna.jpg
firma.jpg
sklad.jpg