Truck Shop

Dlouholeté zkušenosti

Dlouholeté zkušenosti

Široký sortiment

Široký sortiment

Rychlá expedice

Rychlá expedice

 

Jsme váš specializovaný Truck-shop s náhradními díly, autodoplňky a příslušenstvím pro všechny nákladní vozy - dodávky, náklaďáky a především kamiony. 

V oblasti autodoplňků a autopříslušenství pro kamiony jsme odborníci na slovo vzatí. Není důležité, jakou značku trucku máte - DAF, MAN, MERCEDES, IVECO, VOLVO, RENAUL, SCANIA - na všechny tyto kabiny vám umíme nabídnout nejen autopotahy, textilní i kožené koberce (podlahy), odkládací poličky, ale také závěsy a záclonky a tisíce dalších položek.

Velký výběr doplňků máme také pro dodávky - zadní světla, potahy, odkládací stolky, potahy na volant, CB vysílačky, žárovky ...

Veškeré náhradní díly na kamion vám rádi vyhledáme podle VIN auta, stačí nás kontaktovat a obratem pro vás zpracujeme nabídku, která přesně sedne. Zkuste si nás porovnat se svým současným dodavatelem náhradních dílů.

Většinu nabízeného sortimentu držíme skladem a je připraveno k okamžité expedici. Víme, že se chcete brzy těšit z nových doplňků do auta, proto veškeré vaše objednávky vyřizujeme co možná nejrychleji.

Kromě e-shopu je vám plně k dispozici i naše kamenná prodejna u Frýdku-Místku (Truck Shop Chlebovice), kde si můžete vyzvednout nejen své objednávky, ale především zde můžete nakoupit vše z naší nabídky doplňků a příslušenství. Platit na místě je možné nejen hotově, ale také platební kartou.

 

 

Jsme váš TRUCK-SHOP Chlebovice

 

Veškeré kontakty na nás naleznete zde.

 

Navštivte naši prodejnu na adrese:

Příborská 259, 739 42 Frýdek - Místek (Chlebovice)

tel: +420 606 851 648

Otevírací doba:

Po-Pá 8:00 - 16:00