Plastické mazivo CARLINE AK2, 4,5 kg
Plastické mazivo CARLINE AK2, 4,5 kg

Plastické mazivo CARLINE AK2, 4,5 kg

Dostupnost:

Skladem

Obj. číslo:

114482

Výrobce:

CARLINE

Váha:

4,70 kg

EAN:

8594071385255

641

530 Kč bez DPH

ks

Popis:

Carline mazivo AK 2 je víceúčelové, vodě odolné plastické mazivo, vyrobené z kvalitního ropného mazacího oleje, zpevněného hlinitým komplexním mýdlem bez EP přísad a plnidel. Je měkké poloměkké konzistence, hladké krátkovláknité struktury, barvy žlutohnědé. Velmi dobře odolává vlivu studené i horké vody.

Normy a specifikace:

K 1/2G-30, ISO-L-X-CBHA1/2

Použití:

Carline mazivo AK 2 je určeno především k mazání kluzných a valivých ložisek, které nejsou vystavené vysokým tlakům a vysokým otáčkám. Je vhodné i k mazání ložisek nábojů kol lehké mobilní techniky. Pracovní teploty -30 +100, krátkodobě 120°C.

Balení:

4,5 kg

Dlouhodobým přímým stykem může podráždit pokožku, je vhodné při práci používat ochranné rukavice. Skladujte v místech chráněných před povětrnostními vlivy, v dobře uzavřených obalech. Chraňte před vniknutím vody!
Likvidace: Použitý, řádně vyprázdněný obal odevzdejte na sběrné místo obalových odpadů. Obaly se zbytky výrobků odkládejte na místě určeném obci nebo předejte osobně s oprávněním k nakládábí s odpady. Doba použitelnosti je maximálně 5 let od data plnění.

Parametry výrobku:

Porovnat

Výrobce:

CARLINE

Hlídací pes

Poslat info známému