Neutralizér zápachu Anti Tobacco, objem 500 ml
Neutralizér zápachu Anti Tobacco, objem 500 ml

Neutralizér zápachu Anti Tobacco, objem 500 ml

Neutralizér zápachu Anti Tobacco 500 ml

Dostupnost:

Skladem

Obj. číslo:

180076

Výrobce:

SHERON

Váha:

0,50 kg

EAN:

8594007966589

97

80 Kč bez DPH

ks

Po aplikaci přímo na zdroj zápachu jej pouze nepřekrývá, ale naváže se na jeho molekuly a zápach odstraní. Účinkuje téměř okamžitě a zanechává velmi příjemnou vůni. Vhodné nejen do automobilu, ale také pro domácnost. Lze aplikovat na čalounění, lůžkoviny i oblečení.

 

Objem: 500 ml

 

SHERON Neutralizér zápachu Anti Tobacco s jemnou aromatizací účinně odstraňuje většinu nepříjemnch pach. Vhodný pro použití v autě i v domácnosti.

Návod k použití: Přípravek naneste pomocí rozprašovače. Při aplikaci na savé povrchy nechejte přípravek po nanesení vyschnout. Při aplikaci na nesavé povrchy nechejte působit cca 5 minut a následně vytřete suchou utěrkou. Přípravek není vhodný pro ošetření semiše. Před použitím doporučujeme nejprve vyzkoušet vhodnost přípravku na malé ploše.

Bezpečnostní opatření: VAROVÁNÍ. Hořlava kapalina a páry. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podraždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal a štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy. Odstraňte obsah/obal v nebezpečném odpadu. Minimální trvanlivost 36 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

Parametry výrobku:

Porovnat

Výrobce:

SHERON

Kompatibilní se značkami:

Univerzální

Hlídací pes

Poslat info známému