Top
Deramax CVRČEK - ultrazvukový plašič krtků a hryzců (na baterie)
Deramax CVRČEK - ultrazvukový plašič krtků a hryzců (na baterie)

Deramax CVRČEK - ultrazvukový plašič krtků a hryzců (na baterie)

Deramax Cvrček - ultrazvukový plašič krtků a hryzců (na baterie)

Dostupnost:

Skladem

Obj. číslo:

176521

Výrobce:

DERAMAX

Váha:

0,30 kg

EAN:

8592932003003

513

424 Kč bez DPH

ks

Špičkový zvukový a vibrační plašič (odpuzovač) krtků, hryzců, hrabošů, hadů. Rozsah účinnosti 1000m². Bateriové napájení. Vysoký výkon a bezpečný provoz. Český produkt.

Využití plašiče Deramax-Cvrček

Zvukově-vibrační plašič Deramax-Cvrček je elektronické zařízení určené k ochraně půdy (zeminy) před zahradními škůdci, jako jsou krtci, hryzci a hraboši. Tento typ plašiče je s úspěchem využívaný také pro plašení hadů, kteří jsou citliví na sebemenší vibrace půdy. Plašič Deramax-Cvrček si získal oblibu díky své spolehlivosti, účinnosti a nízkým provozním nákladům. Jedná se o ryze Český produkt, který v současné době vyrábíme již ve třetí variantě. Přístroj je zcela bezpečný jak pro člověka, tak i pro běžná domácí a hospodářská zvířata.

Zahradní škůdci jsou trvale obtěžováni zvukem a slabými vibracemi plašiče, které se šíří půdou, takže v krátké době opouští chráněný prostor. Při využití tohoto plašiče nedochází k úhynu škůdců a nevzniká nutnost odstraňovat uhynulá zvířata. Provoz přístroje je zcela ekologický, bez využití chemických prostředků. Plastový obal tohoto odpuzovače krtků má dvojité krytí proti vlhkosti a vodě a je vyrobený z UV odolného plastu. 

Plašič krtků, hryzců a hrabošů Deramax-Cvrček velmi úsporný provoz a jedna sada 4 ks velkých monočlánků udrží tento plašič v chodu po dobu minimálně 12 měsíců!

Vlastnosti plašiče krtků Deramax-Cvrček

Cílová skupina škůdců: Krtci, hryzci, hraboši, rejsci, hadi.
Typ plašiče: Elektronický, zvukově-vibrační plašič.
Účinný dosah: Do 1000 m². Působnost v kruhu o průměru 36 metrů.
Vliv na člověka: Žádný.
Vliv na domácí zvířata: Žádný. 
 
Deramax-Cvrček je nejprodávanějším zvukově-vibračním plašičem na českém a slovenském trhu. Mezi zákazníky je oblíbený pro svoji spolehlivost, účinnost a levný provoz. Pro zajištění dobrých vlastností tohoto produktu využíváme nejmodernější měřící zařízení pro měření zemních vibrací. Využití tohoto plašiče je dnes již zcela běžným řešením otázky "jak na krtka?".

Čím se liší plašič Deramax-Cvrček od jiných produktů tohoto typu

Elektronické odpuzovače krtků z dovozu běžně produkují zvuk na kmitočtech v řádu kHz, což je pro šíření půdou nevhodné a současně používají obal o průměru jen 3 cm 5 cm. Obal plašiče Deramax-Cvrček tvoří plastová dóza o průměru 10 cm s tenkými stěnami. Plašič Deramax-Cvrček tedy velkou styčnou plochu obalu, která zajišťuje velmi dobrý přenos zvuku a vibrací do půdy. Důsledné dodržování nízkých kmitočtů a vhodná konstrukce přístroje pak dělá z plašiče (odpuzovače) Deramax-Cvrček skutečně účinné zařízení.

Jak pracuje plašič krtků Deramax-Cvrček

Plašič Deramax-Cvrček produkuje zvuk a vibrace na velmi nízké frekvenci, které mají schopnost dobře se šířit zeminou a jsou natolik nepříjemné pro škůdce jako jsou krtci, hryzci, hraboši, nebo hadi, že tito brzy opouští prostor chráněný přístrojem. Zbytkový zvukový signál, který se dostane nad úroveň terénu již malou intenzitu a na zahradě nepůsobí rušivě, takže přístroj je možné využít i v odpočinkové části zahrady.

Bezpečnost a komfort provozu plašiče Deramax-Cvrček

Deramax-Cvrček je zcela bezpečný nejen pro člověka ale i pro veškerá domácí a hospodářská zvířata. Provoz přístroje nevyžaduje žádnou údržbu, pouze jednou ročně výměnu baterií.

Rozsah účinnosti plašiče Deramax-Cvrček

Rozsah účinnosti plašiče (odpuzovače) krtků Deramax-Cvrček uvádíme jako plochu v metrech čtverečných a také jako průměr kruhu účinnosti. Účinnost přístroje je v kruhu o průměru 36 metrů, to znamená účinnost ve vzdálenosti do 18 metrů od přístroje do všech stran. Kruh o průměru 36 metrů pak plochu cca 1 000 m².

V jednom prostoru může být umístěno libovolné množství plašičů Deramax-Cvrček a jejich signály se nijak negativně neovlivňují. Běžné je využití několika přístrojů v rámci zahrady, protože větší množství plašičů krtků instalovaných v jednom místě znamená výrazně vyšší celkovou účinnost.

Technické údaje

Bateriové napájení: 4 ks velkých monočlánků typ "D" (LR20). Baterie nejsou součástí dodávky.
Prostředí: Venkovní. Obal přístroje dvojité krytí proti vlhkosti a vodě a je vyrobený z UV odolného plastu.
Účinný dosah: Do 1000 m². Působnost v kruhu o průměru 36 metrů.
Okolní teplota: - 20°C + 60°C. 
Rozměry: Průměr 107 mm x výška 195 mm.
Hmotnost: 176 g. 
Země původu: Česká republika.

Parametry výrobku:

Porovnat

Výrobce:

DERAMAX

Hlídací pes

Poslat info známému